€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach śliwek Chemnitz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2015 01:49

Chętnie zatrudnimy od zaraz pracowników sezonowych bez języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech obok Chemnitz przy zbiorach owoców śliwek. Oferta ma charakter tymczasowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Chemnitz
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 09/030/15

Zadania:
Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór dojrzałych owoców (śliwek) z sadu.

Wymagania:
- wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
- zdolność podjęcia pracy od zaraz
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej
- umiejętność współpracowania w grupie
- zaradność, samodzielność

Oferujemy:
- pracę od zaraz na niemieckich zasadach
- polskojęzycznego opiekuna
- zakwaterowanie w domkach (bezpłatne)
- dostęp do łazienki i kuchni
- przejrzyste warunki zatrudnienia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z podaniem w temacie numeru referencyjnego: 09/030/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-sliwek-od-wrzesnia-2015/

ID ogłoszenia: 62155f3644614808

4 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach śliwek Chemnitz bez języka”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą prosimy o kontakt 601304410 lub pocztą elektroniczną aldonatb@wp.pl

  3. Kamilia na koniec września ja wraz z kolegą jestem zainteresowana pracą przy zbiorze śliwek. Pracowałam juz przy takich zbiorach.
    Proszę o kontakt 608 783 134