€ od 10000 PLN netto/mc

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek 2022 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Purkshof
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2022 02:21

Oferujemy zatrudnienie w Rövershagen przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka od maja 2022. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Lokalizacja: 18182 Rovershagen Purkshof 2, Niemcy

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Pensja: 9,84 euro netto na godzinę pracy za prace pielęgnacyjne, zbiory na akord

Rozpoczęcie: od maja 2022

Obowiązki:

  • zatrudnienie w gospodarstwie przy zbiorach truskawek

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorze truskawek

Zapewniamy:

  • bezpieczeństwo w trakcie pandemii
  • zatrudnienie przynajmniej na 50 dni
  • dla dobrych zbieraczy pensja od 10000 PLN netto miesięcznie
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 10 euro dziennie – w tej cenie zapewnione jest śniadanie oraz obiad
  • 15 euro dodatki za każdy dzień pracy przy zbiorach
  • bezpłatna opcja prania, dostęp do Internetu po wifi, możliwość wypożyczenia dobrej jakości ubrań przeciwdeszczowych oraz dostęp do aplikacji podsumowującej wyniki pracy

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy za pośrednictwem poniższej strony:

www.karls.jobs

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2022-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDMUEZO.html

ID ogłoszenia: 45162121cd1b0581