€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 marca 2014 22:44

Obecnie prowadzimy nabór na pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Oferta dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy zbiorach warzyw.

Stanowisko: Zbieracz warzyw

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: wyjazdy od 20.03

Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego oraz bez doświadczenia.

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony na plantacji warzyw.
  • Zadaniem będzie pielęgnacja, sadzenie oraz zbieranie warzyw.
  • Zadania fizyczne

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna i zdrowie
  • pracowitość
  • samodyscyplina
  • sumienność

Oferujemy:

  • możliwość legalnego zatrudnienia
  • zapewnione zakwaterowanie
  • opłacone ubezpieczenie
  • terminy wyjazdów będą dogadywane bezpośrednio z pracownikami

Aplikacja:
Chętni do podjęcia tej pracy proszeni są o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

  • arbeit@malzahn-gartenbau.de lub alicja2204@icloude.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-przy-warzywach-zbiory-bez-znajomosci-jezyka-marzec-2014/

ID ogłoszenia: 1015329af6c926a8

16 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw”

  1. berserk21 na 20 marca 2014 @ 09:33

    Witam. jestem zainteresowany ofertą pracy, pracowałem już przy zbiorach, jestem gotowy do współpracy. liczę na kontakt od państwa pod nr 517479628 lub patrykbekus1995@interia.pl

  2. Mateusz Salamon na 20 marca 2014 @ 14:37

    Witam jestem zainteresowany i proszę o kontakt Mateusz Salamon 721113943 pozdrawiam

  3. Albert1988 na 20 marca 2014 @ 15:19

    Witam jestem Zainteresowany Pracą Z Ogłoszenia Mam 25 Lat Dyspozycyjnosc od zara checi do pracy prosze o kontakt na numer 515704944 lub adres albercik1000@o2.pl

  4. migotka23 na 21 marca 2014 @ 16:15

    Witam Serdecznie
    Jestem pracowitą i młodą uczciwą osobą i komunikatywną osobą,
    Lubie pracować zespole
    Ale sprawdzam się także w pracy indwidualnie.
    Mam doświadczenie przy zbiorach owoców i ważenie ,produkcja.etykietowanie,ważenie.i Pieczakarnia .
    /Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jestem dokłada i,szybca wykonaniu pracy i wyczymała ,sprawnością fizyczną i gotowa do intersywnej pracy i chetna podjąć pracę od ZARAZ ..proszę o kontakt
    tel +31617838972

  5. MariuszH na 21 marca 2014 @ 20:58

    jestem zajtersowany pracowalem na szparadz 3sezny

  6. Milena23 na 23 marca 2014 @ 10:10

    witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani praca i nie boimy sie pracowac a wrecz przeciwnie chcelibysmy dorobic i nie mielisbysmy nic przeciwko dluzszej wspolpracy jesli bylaby mozliwosc. prosilabym o kontakt email mila391@o2.pl pozdrawiam

  7. Witam spełniam wszystkie warunki jakie oczekujecie jestem gotowy wyjechać od zaraz pozdrawiam Kuba
    tele 796 623 809 e mail mkuba35@gmail.com

  8. robert3434 na 23 marca 2014 @ 19:37

    witam mam 40 lat i jestem zainteresowany ofertá państwa spełniam wszystkie warunki które sá opiane powyżej 781827148

  9. Mateusz20 na 25 marca 2014 @ 08:20

    Witam,
    jestem zainteresowany państwa oferta, jestem sprawny fizycznie, pracowałem juz przy zbiorach warzyw

  10. karoliwer na 26 marca 2014 @ 10:01

    Witam….Jestem zainteresowany ofertą pracy.Tel; 604171940

  11. Przemek1231 na 27 marca 2014 @ 09:20

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt nr tel 695-170-063 oraz adres e miał przemekpol1@vp.pl

  12. EwelinaBurcon na 28 marca 2014 @ 13:32

    Witam
    Grupa 5 w przedziale wiekowym 19-20 lat jest zainteresowana wyjazdem od czerwca na okres 3 misiecy. Podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego i prawo jazdy kategorii B, plu minimalne doswiadczenie w zbiorach
    Nr tel 004915163311038
    e-mail: ewelina19_92@o2.pl

  13. darkas9553 na 29 marca 2014 @ 10:03

    Witam, jestem zainteresowany praca przy zbiorach. Pracowałem już w polu w Niemczech pod Holandia, dlatego taka praca mi nie jest dziwna. Mój nr 500507840 email sasi2241@wp.pl

  14. Sylwek1995 na 31 marca 2014 @ 13:47

    Witam jestem zainteresowany pracą przy zbiorach mój email to bubu01091995@gmail.com Proszę o kontakt pozdrawiam.

  15. Witam.Jestem z Kuzynka Bardzo zainteresowana waszą oferta Pracy.Jesteśmy sprawne fizycznie,mamy dobra kondycję. Z miła chęcią wyjedziemy od zaraz jak była by taka możliwość. Proszę o kontakt pod nr. tel. 510787665 i 667592366. z Góry Dziękujemy.

  16. joanna.rupniewskaa na 25 maja 2014 @ 23:24

    Witam, wraz z chłopakiem chcemy podjąć pracę na wakację ale ja studiuje i jestesmy dyspozycyjni od 10 lipca do połowy września…Mamy prawo jazdy kat.B.
    Mój chłopak umie angielski a ja trochę niemieckiego. e-mail: joanna.rupniewska1994@wp.pl 726623440