€ 9,50 brutto/h + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorze winogron 2017 od zaraz Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Walldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2017 03:39

Aktualna od zaraz propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zborze winogron. Zatrudnienie w winnicy z Walldorf dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Walldorf, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na ręcznym ścinaniu kiści winogron oraz delikatnym układaniu ich w skrzynkach
  • porządkowanie plantacji

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiednie ubranie – np. nieprzemakalny płaszcz, kalosze
  • atutem będzie doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy obowiązującej do listopada 2017
  • prace w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne zarobki i opcja pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu
  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach
  • przejazdy busem na zakupy do supermarketów
  • dodatki za wydajną pracę

Na Państwa zgłoszenia czekamy już tylko do połowy września 2017. Start pracy planowany jest od zaraz, aczkolwiek może to jeszcze ulec zmianie.
Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem maila w postaci: „Rekrutacja uzupełniająca – zbiory winogron Walldorf – imię i nazwisko”

UWAGA: CV ani List Motywacyjny nie jest wymagany wystarczy napisać kilka słów o sobie w treści wiadomości.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 67859ac5233ef252

10 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorze winogron 2017 od zaraz Walldorf”

  1. Chetnie z partnerem podejmiemy sie pracy od zaraz moj nr to 574408768

  2. witam mogę podjąć tą prace mój numer to 788188232

  3. monika1237 na 5 września 2017 @ 14:59

    Podejmę pracę od zaraz 603662396

  4. Witam jestem chetna do pracy ja 40 lat imie Iwona
    pracowala w Niemczech jako pomoc kuchenna
    przy zbiorze truskawek jablek itd
    obecnie poszukuje prace na juz
    prosze o kontakt telefoniczny bo moge w kazdej chwili wyjechac..
    mj numer to 0048 785764202 Iwona

  5. Witam chętnie podejmę się tej pracy mój nr 730186728

  6. Kasia000611 na 7 września 2017 @ 13:17

    Witam. Szukam pracy przy zbiorach dla 2 kobiet. Kontakt 731185635 lub Kasia000611@interia.pl. Pozdrawiam

  7. Witam mam 23 lata ,moge podjac sie pracy od zaraz moj nr. +393277167873 Prosze o kontakt .

  8. Jestem mężczyzną w wieku 31 lat o
    nienagannym wyglądzie, o wysokiej kulturze osobiste.
    Ponadto wolnym od wszelkich nałogów,
    który nie tylko ceni sobie ale i dba o zdrowie
    poprzez to co robi, czyli np. znaczną
    aktywność ruchową ale i przez spożywanie
    w ramach posiłku tego co cenne

  9. Witam razem z szfagrem z checia i odpowiedzialnoscia podejmiemy prace przy zbioroch winogron doswiadczenie jest gdysz tydzien temu wrucilismy z holandi gdzie bylismy wlasnie na zbiorach winogron dysponujemy odpowiedzialnoscia dyspozycyjnosc pracy nawet poza godzinami pracy prosimy o kontakt 514743899