€ 6000-15000 PLN

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory malin i jeżyn od zaraz Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2022 01:18

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców jeżyn i malin. Zatrudnienie w okolicach Hamburga od zaraz możliwe bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów jeżyn i malin

Miasto: okolice Hamburga – Osterladekop 49, 21635 Jork, Niemcy

Pensja: 6000 do 15000 PLN brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa przy zbiorach owoców miękkich

Oczekiwania:

  • status osoby uczącej się
  • konieczność bycia obywatelem UE
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w polskojęzycznym zespole
  • pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę na godziny i na akord
  • 6-7 dni pracujących w tygodniu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 6:00 do 18:30 pod numerem:

  • 49 15175967248

Wiadomości SMS będą ignorowane.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-malin-i-jezyn-niemcy-hamburg-CID4-IDQo54s.html

ID ogłoszenia: 86162fa40cf43fd4