€ 7,50 euro netto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet od zaraz zbiory truskawek Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkussen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:08

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet na plantacji przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie dla osób bez  znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Leverkusen, Niemcy

Termin: od 23 maja 2016 do 1 lipca 2016 oraz od 1 czerwca do 10 lipca 2016

Wynagrodzenie: 7,50 euro netto na godzinę – do ręki

Obowiązki:

  • zbiór truskawek
  • jest to praca fizyczna na polu
  • konieczność wypracowywania norm dziennych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy sezonowej – szczególnie przy zbiorze truskawek i szparagów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe dla kobiet
  • pracę od zaraz, możliwość wyboru terminu wyjazdu
  • wynagrodzenie będzie ustalane na podstawie akordu grupowego

Uwaga! Miejsca dla mężczyzn wyczerpane!

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą

  • topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-niemcy-id365070.html

ID ogłoszenia: 533573cc76d9b3d6