€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Bonn przy zbiorach warzyw 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:39

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw i sadzonkach. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Bonn dla osób bez znajomości języka niemieckiego na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: praca do podjęcia od zaraz

Obowiązki:

  • Prace polowe na polu przy sadzeniu roślin oraz zbiorach warzyw.
  • Pracownik będzie również odpowiedzialny za obsługę niektórych maszyn rolniczych.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • mile widziane uprawnienia na traktor
  • pożądane osoby takie jak: gospodynie domowe, osoby ze statusem ucznia bądź studenta, renciści
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 2 miesiące

Oferta:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym na okres 2 miesięcy
  • pracę bez konieczności znania języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej
  • zapewnione zamieszkanie płatne w kontenerach mieszkalnych znajdujących się w gospodarstwie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy:

  • herter.saison@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-sezonowa-w-niemczech-prz-zbiorze-warzyw-w-bonn-2015/

ID ogłoszenia: 34555c8ffd3e0fe

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Bonn przy zbiorach warzyw 2015”

  1. pilka10000000000 na 6 czerwca 2015 @ 20:59

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam 23 lata, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: pilka10000000000

    Pozdrawiam

  2. pilka10000000000 na 6 czerwca 2015 @ 21:09

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie. Mam 23 lata. Mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    E-mail: pilka10000000000@wp.pl

    Pozdrawiam