€ 8 euro na godzinę

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy uprawie, zbiorach tytoniu Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: miesiąc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 02:21

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy uprawie, okopywaniu i zbiorze tytoniu. Zatrudnienie w Koblencji dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Pracownik ma zapewnione odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy tytoniu

Miejsce: Niemcy

Stawka godzinowa: ok. 8 euro

Obowiązki:

  • jest to praca sezonowa polecająca na wykonywaniu zadań związanych z uprawą, okopywaniem i zbiorach tytoniu
  • inne prace zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania do 31 lipca 2016
  • koniecznym warunkiem jest zabranie bardzo dobrych butów roboczych i odpowiedniej odzieży do pracy przy pogodzie deszczowej
  • samodzielne zorganizowanie sobie wyżywienia

Oferujemy:

  • możliwość pobrania raz w tygodniu zaliczki w wysokości 50 euro
  • zarobki wypłacane raz w miesiącu na konto walutowe lub po zakończeniu okresu trwania umowy w gotówce do ręki
  • do wypracowania jest ok 48 godzin w tygodniu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych, koszt to 5,45 za dobę, pracownik w tej cenie ma dostęp do w pełni wyposażonej kuchni z lodówką, sztućcami i naczyniami oraz łazienki z pralką, wc i prysznicem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: Tytoń

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-tytoniu-niemcy-2/

ID ogłoszenia: 5605778d122d6710