€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory borówki wakacje 2017 Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 15.09.2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:54

Pilnie poszukujemy osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie wakacyjne 2017 w okolicach Hannoveru od zaraz, niewymagana znajomość języka.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: okolice Hannoveru

Czas trwania zatrudnienia: od zaraz do 10 września 2017

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: na akord lub przy innych zadaniach 8,60 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca sezonowa przy zbiorach borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • posiadanie statusu osoby uczącej się, emeryta lub panie domu
  • duża motywacja
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach borówek i truskawek
  • zaangażowanie, cierpliwość, pracowitość
  • brak wymogów językowych

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • bardzo dobre zarobki
  • uczciwą formę zatrudnienia
  • pracę na niedużej plantacji, położonej w pobliżu większego miasta Hannoveru
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie oraz 3 posiłki dziennie
  • pracę do podjęcia od zaraz do 10 września bieżącego roku

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • pl@hof-henke.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbior-borowki-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-k-hanoweru/

ID ogłoszenia: 423597df7737bddc