€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach sałaty od zaraz Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 września 2016 03:26

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracowników sezonowych. Zatrudnienie w Halle przy zbiorach sałaty, kabaczków i kapusty. Ogłoszenie od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Halle, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca polowa polegająca na zbiorze kapusty, kabaczków oraz sałaty

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracach polowych
  • wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w ogrzewanych domkach
  • zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • pracę dla uczniów, studentów, par

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości zatytułowanej: „Niemcy praca przy zbiorach warzyw na polu, imię i nazwisko”z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-salaty-kapusty-halle/

ID ogłoszenia: 84257c6e9eedb382

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach sałaty od zaraz Halle”

  1. Witam nie mogę wysłać maila do Państwa, czy Cv ma byc po niemiecku ? Proszę o kontakt 570692282

  2. PaulinaiDaniel na 16 września 2016 @ 18:37

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą.Prosimy o kontakt telefoniczny 782334568 Serdecznie Pozdrawiamy.