€ 8,50 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek Münster dla kobiet od zaraz do sierpnia 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:29

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla 3 kobiet od zaraz do sierpnia 2016. Zatrudnienie w Münster na plantacji przy zbiorze truskawek bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Münster, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Czas trwania umowy: od zaraz do sierpnia 2016

Opis stanowiska pracy:

  •  praca na polu przy zbiorze i sortowaniu truskawek

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach
  • jedna osoba na 3 które zatrudnimy musi operować językiem niemieckim
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe do sieprnia 2016
  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • ubezpieczenie
  • dobre zarobki
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: info@europejob.it

Więcej informacji uzyskać można telefonicznie, pod numerem: 004961879948270

źródło: http://www.praca4u.net/praca-sezonowa-w-niemczech-zbiory-truskawek-id366891.html

ID ogłoszenia: 535574ef0e0321a3

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek Münster dla kobiet od zaraz do sierpnia 2016”

  1. kasia_orzolek na 20 czerwca 2016 @ 17:19

    Witam,
    Mogę podjąć pracę od zaraz, wraz ze mną są jeszcze 3 osoby które chcą podjąć się pracy tak więc proszę kontaktować się na mój numer tel. 609 395 792.