€ 2000-2200 euro

Oferta sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie przy trzodzie chlewnej, Drezno 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: DREZNO
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: STAŁA
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2021 00:19

Gospodarstwo rolne z okolic Drezna poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy trzodzie chlewnej. Oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Niemiecki pracodawca poszukuje pracowników do hodowli trzody chlewnej w okolicy Drezna

Obowiązki:

-Praca przy hodowli trzody chlewnej

– Dbanie o czystość i higienę chlewni

-Mycie i dezynfekcja chlewni

Wymagania:

– Doświadczenie w hodowli trzody chlewnej mile widziane

– Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 lub lepiej

-Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferta:

-niemiecka umowa o pracę

-pracodawca poszukuje pracowników na stałe

-umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy

-40 godz. tydzień pracy

-niemieckie świadczenia socjalne

-zarobki 2000-2200€ / miesiąc brutto w zależności od kwalifikacji

-płatne nadgodziny

-bezpłatne zakwaterowanie

-bezpłatne wifi

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

“Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”

ID ogłoszenia: 55860c7b1dce6a16