€ 7,20 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiór jabłek od września okolice Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gustrow
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 04:53

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla 10 pracowników przy zbiorze jabłek. Oferta od września 2015 w okolicach Rostocku dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Miejsce zatrudnienia: okolice Rostock, Gustrow

Stawka godzinowa: 7,20 GBP brutto – jest to praca na akord przy zebraniu ok 180 kilogramów jabłek na godzinę

Termin: od 10 września do 31 października

Opis stanowiska pracy:

  • zbiory jabłek
  • na godzinę należy wyrabiać normę wynoszącą ok. 180 kilogramów

Oczekiwania:

  • preferujemy osoby mobilne z prawem jazdy i samochodem
  • niepodejmowanie od początku 2015 żadnej pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania w cenie od 300 do 350 euro miesięcznie
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach
  • praca 6 dni w tygodniu po minimum 8 godzin dziennie

Aplikacja:

Zgłoszenie zatytułowane „Zbiór jabłek” prosimy przesłać z załączeniem CV raz aktualnego zdjęcia na adres:

  • praca@jeople.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-jablek-id314200.html

ID ogłoszenia: 59955d0c583ab0d2

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiór jabłek od września okolice Rostock”

  1. Witam . Wraz z małżonką jesteśmy gotowi podjąć pracę . Proszę o kantakt 666387803 albo mail. seba2409@wp.pl . Pozdrawiam