€ 7,40 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek od zaraz dla par 2015 Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:14

Sad z okolic Hamburga poszukuje pracowników do zbioru jabłek od zaraz. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego od 10 września na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Start: od ok. 10 – 15 września

Liczba wakatów: 4 (najlepiej 2 pary)

Lokalizacja: okolice Hamburga

Zarobki: 7,40 euro na godzinę brutto

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Zadania:

  • Pracownicy zbierają jabłka z drzew i układają je w skrzynkach drewnianych.
  • Praca będzie wykonywana z użyciem chwytaka oraz drabiny.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od par
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorze jabłek
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dyspozycyjność w podanym terminie

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest płatne zamieszkanie w cenie 4,46 euro za dobę
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie sezonowe dla par
  • wspólne zamieszkanie
  • niemieckie warunki zatrudnienia na okres 2 miesięcy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o szybkie przesyłanie zgłoszeń. Praca jest do podjęcia od zaraz.

Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-jablek-id316283.html

ID ogłoszenia: 34755e8399f19640

6 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek od zaraz dla par 2015 Hamburga”

  1. Marcin 26 lat nie mam doświadczenia lecz zainteresowany jestem ofertą 2 osoby chętne kontakt pod numerem 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Andrzej_K_ na 4 września 2015 @ 14:55

    Witam! Jestem zainteresowany ofertą tej pracy,lecz jestem sam.Pochodzę z gospodarstwa rolnego i myślę,że dam radę.Kontakt pod numerem tel:796 278 177 lub e-mail:oikodomos2@amorki.pl

  3. syldyl1991 na 8 września 2015 @ 11:12

    Witam jestesmy para 24 i 27 lat posiadamy doswiadczenie w tego typu pracy , kontakt pod numerem telefonu 605442964 lub poczta sylwiadylewicz1991@wp.pl

  4. Witam jestem zainteresowany praca przy zbiorach ogolnie troszke zdobyłem doswiadczenie przy zbiorach lecz trwało to tylko 2 sezony ,

    (emiloss111@wp.pl)

  5. Para chętna do pracy prosimy o kontakt tel . 510351436, lub e-mail miguell69@wp.pl