€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory owoców i warzyw Visbek 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Visbek
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:44

Aktualne ogłoszenie z Visbek skierowane do Polaków przy zbiorach warzyw i owoców na plantacji. Oferta sezonowej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów
Lokalizacja: Visbek, Niemcy
Zarobki: na akord

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorze i pielęgnacji owoców i warzyw
  • jest to praca fizyczna na czas określony

Oczekiwania:

  • bycie gospodynią domową, uczniem, studentem, emerytem, rencistą
  • osoby które mają stałe zatrudnienie mogą podjąć pracę u nas tylko w ramach ich urlopu rocznego

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w pokojach po 2-4 osoby z lodówkami, czajnikiem i umywalką, zapewniony jest dostęp do sanitariatów
  • przejazdy autobusami do większych sklepów
  • obowiązuje opłata w wysokości 6 euro dziennie za zamieszkanie, ubezpieczenie i korzystanie z pralki
  • konieczność uiszczenia kaucji (70 euro) – są to pieniądze całkowicie zwracalne służą zabezpieczeniu pracodawcy w przypadku nieuczciwych pracowników
  • dobre zaplecze socjalne, możliwość korzystania z pingponga, piłkarzyków, telewizji polskiej i wlan

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • info@hof-buehrmann.de

źródło: http://www.hof-buehrmann.de/pl/pages/show/infosfuererntehelfer

ID ogłoszenia: 15559498bbc76081

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory owoców i warzyw Visbek 2017”

  1. anetaania21 na 3 sierpnia 2017 @ 14:18

    Proszę o kontakt +48519801356