€ ok. 30-32 zł brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów 2017 Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuwarendorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 04:09

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników sezonowych na rok 2017 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Neuwarendorf dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik – pracownik rolniczy przy zbiorach szparagów
Miejsce zatrudnienia: Neuwarendorf, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba miejsc: 30
Pensja: do uzgodnienia na miejscu, mniej więcej 30-32 zł brutto na godzinę

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór szparagów na polu, wstępne oczyszczenie z ziemi i ułożenie w skrzynkach
  • niektóre osoby mogą być oddelegowane do pracy przy przerobie

Oczekiwania:

  • wiek w granicach 25 a 45
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość, rzetelność, zdyscyplinowanie
  • niewymagane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowej w Niemczech
  • dobre zarobki
  • pracę zarówno dla pań jak i panów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-rolnictwie-dla-polakow-przy-zbiorach-szparagow-neuwarendorf/

ID ogłoszenia: 37858727c124ddcb

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.