€ 2,60 akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od czerwca 2018 Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vechta
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 maja 2018 07:06

Poszukujemy osób bez znajomości języka do podjęcia zatrudnienia od czerwca 2018 przy zbiorach truskawek. Niemcy praca sezonowa od zaraz na plantacji w Vechta.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Vechta, Niemcy

Zarobki: 2,60 euro – na akord

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 5 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy zbiorze truskawek na plantacji

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy sezonowej
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie 2 miesięcznej umowy z opcją przedłużenia
  • pracę do podjęcia od 5 czerwca 2018
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki
  • zamieszkanie odpłatnie zapewnione w mieszkaniu, 4-6 osobowe pokoje lub kontenery mieszkalne po 3 osoby
  • pracownicy mają dostęp do łazienek, kuchni, pryszniców, internetu po wi-fi i telewizji polskiej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 0049 444 78 11 42 33

Można również kontakt mailowy, na adres: justyna@beerenobst-moormann.de

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-sezonowa-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-od-czerwca-2018-vechta/

ID ogłoszenia: 2145b05915e27eaa

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od czerwca 2018 Vechta”

  1. damian19h na 31 maja 2018 @ 03:32

    jestem zainteresowany ta ofertą

  2. Proszę o kontakt 722207964

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.