€ 8,60 euro/h

Oferty fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 maja 2014 15:40

Supermarket z Essen poszukuje pracowników przy wykładaniu towarów na sklepie. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Essen
Zarobki: 8,60 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
Transport towaru z magazynu sklepowego i wykładanie na półki. Do zadań będzie należało przygotowywanie ekspozycji oraz dbanie o terminy ważności towaru na sklepie.

Wymagania:
- minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
- sprawność fizyczna, szybkość
- poczucie estetyki
- mile widziane osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku
- wymagane zaświadczenie o niekaralności przetłumaczone na język niemiecki
- atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie
- atrakcyjne warunki płacowe + premie
- wsparcie administracyjno-prawne
- zakwaterowanie w mieszkaniach umeblowanych, o dobrym standardzie (koszt 250 euro miesięcznie)
- opieka polskiego koordynatora projektu

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/037/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

ID ogłoszenia: 89253639a19c55d6

2 Odpowiedzi na “Oferty fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru od zaraz Essen”

  1. arkadionach na 3 maja 2014 @ 10:10

    Witam
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą, możemy wyjechać od zaraz, mamy po 25 lat, proszę o kontakt olafsionlol@gmail.com

  2. mati_stg1993 na 9 maja 2014 @ 16:51

    Witam jestem zainteresowany mam 20 lata ,jestem silny fizycznie,dyspozycyjny ,sumienny ,brak nalogow. e mail mati_stg1993@wp.pl tel.506571973