€ 7,20/h + darmowe zakwaterowanie

Oferty praca Niemcy produkcja art spożywczych bez znajomości języka dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 01:14

Producent żywności z Hamburga zatrudni od zaraz 3 pary do pracy w Niemczech na produkcji art. cukierniczych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu – bezpłatnie! Oferta ma charakter sezonowych – umowa na 3 miesiące bez możliwości przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 7,20 euro brutto za godzinę
Liczba miejsc: 6 (3 pary lub pojedynczo)

Zadania:
- praca stojąca przy taśmie produkcyjnej (ciastka, pączki, muffinki)
- przygotowanie półproduktów w procesie produkcyjnym, wyrabianie ciasta zgodnie z recepturą
- pakowanie gotowych wyrobów, foliowanie, układanie na paletach

Wymagania:
- doświadczenie w produkcji spożywczej lub wykształcenie gastronomiczne
- chęć do pracy w okresie wrzesień-listopad
- aktualne badania na nosicielstwo do celów sanitarnych
- znajomość systemu HACCP będzie atutem
- mile widziane pary lub grupy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- atutem będzie możliwość przyjechania własnym środkiem transportu

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach niemieckich przez okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym oddalonym o ok. 3 km od miejsca pracy (pokoje 2-osobowe ze wspólną łazienką)
- nie pobieramy żadnych ukrytych opłat
- możliwość wypłacenia zaliczki po przepracowanym pierwszym tygodniu

Nr. ref.: pa/044/14

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 92553e804719337c

2 Odpowiedzi na “Oferty praca Niemcy produkcja art spożywczych bez znajomości języka dla par Hamburg”

  1. markal2000 na 11 sierpnia 2014 @ 23:55

    Witam.Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani.Prosze o kontakt tel 667307765
    .Mam 23 lata a dziewczyna 20.Prosze o telefon.

  2. witam jesteśmy zainteresowani z chłopakiem tą pracą możemy podjąć pracę od zaraz proszę o kontakt 781230900