€ 8,50 brutto

Oferty pracy w Niemczech bez języka na produkcji deserów Hamburg styczeń 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 grudnia 2014 01:45

Producent deserów lodowych  z Hamburga poszukuje osób do pracy w Niemczech przy produkcji spożywczej. Oferta bez języka niemieckiego od stycznia 2015 na okres minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 8,50 euro brutto (7,50 po potrąceniu kosztów zakwaterowania)
Liczba miejsc: 8
Start: połowa stycznia 2015

Zadania:
- dbanie o ciągłość produkcji polegająca na dostarczaniu z magazynu (chłodni) produktów niezbędnych do wyrobu deserów
- przygotowanie półproduktów zgodnie z recepturą (obsługa mieszarki)
- wyrywkowa kontrola jakości
- pakowanie, obsługa maszyny paczkującej
- układanie towaru w opakowaniach kartonowych

Wymagania:
- aktualne badania do celów sanitarnych
- znajomość zasad higieny przy pracy z żywnością
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- dyspozycyjność od połowy stycznia na co najmniej 6 miesięcy
- gotowość do pracy w trybie zmianowym w tym na noce
- szukamy osób rzetelnych, pracowitych i godnych zaufania

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w firmie niemieckiej bez pośrednictwa i prowizji ze strony agencji
- zakwaterowanie na czas trwania umowy (opłata potrącana z wynagrodzenia)
- szkolenie wprowadzające prowadzone po polsku
- pracodawca zapewnia ubranie robocze oraz bezpłatne ubezpieczenie NNW pracownika
- przyjazna atmosfera, atrakcyjne środowisko pracy z zapleczem socjalnym
- oferujemy pomoc w uzyskaniu kindergeld oraz rozliczeń podatkowych

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „produkcja deserów Hamburg 01/2015″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 684549772f0a02fd

9 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Niemczech bez języka na produkcji deserów Hamburg styczeń 2015”

  1. DawidMichalewski na 22 grudnia 2014 @ 19:08

    Szanowni Państwo.
    Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko pracownik produkcji.
    Chciałbym przedstawić swoją osobe przedstawić jako odpowiednią kandydaturę do pracy na stanowisku pracownik produkcji.
    Jestem gotowy do podjęcia z Państwem współpracy, gdyż posiadam 1.5 roczne doświadczenie jako pracownik produkcji.
    Posiadam również aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
    Chciałbym również zaznaczyć gdyby pojawiły się problemy z zakwaterowaniem w państwa firmie, mam możliwość zatrzymania się u rodziny w Pinnebergu.

    W załączniku na podany przez państwa e_mail, wysyłam CV w języku polskim, natomiast jeżeli będzie taka potrzeba wyśle państwu przetłumaczone CV na język niemiecki.

    Z poważaniem
    Dawid Michalewski

    Numer kontaktowy :661293640

  2. Jestem obecnie zainteresowany pracą. Pracowałem już jako pracownik produkcji wiec posiadam pojecie w pracy na taśmie. Proszę o kontakt ze mną +48 693-388-487

  3. Jestem chętny z kolegą do podjęcia prac. Kontakt +48 693564492

  4. Daniel-Marcin na 30 grudnia 2014 @ 12:04

    witam jestem zainteresowany razem z bratem pracowalismy na podobnych stanowiskach prosimy o kontakt pod nr.663366238

  5. marcinw1992 na 3 stycznia 2015 @ 12:06

    Witam jestem zainteresowany pracą mam doswiaczenie na produkcji.mój numer539568923

  6. Witam. Jestem dobrze zorganizowany ,odpowiedzialny i punktualny-co za tym idzie, że szanuję swój czas i tym bardziej czas mojego Prac
    odawcy. Jestem gotowy do podjęcia pracy. Mój nr tel. 664-253-551
    E-mail s.ziolkowski@chello.pl
    Pozdrawiam

  7. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Niestety mam problem z wysłaniem do Państwa aplikacji. Proszę o kontakt
    +4915213188428
    adam.gozdz66@wp.pl

  8. damian87eg na 4 stycznia 2015 @ 22:59

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolega podjecia pracy . kontakt +48 536599295

  9. Ania Bochna na 8 maja 2015 @ 11:00

    Witam . Jestem zainteresowana oferta pracy, jesli jest aktualna prosze o kontakt +48663934706