€ 1,900.00

Oferty pracy w Niemczech dla kierowcy autobusu miejskiego z kat. D

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2014 03:30

Zatrudnienie na terenie całych Niemiec dla wykwalifikowanych kierowców autobusów z prawem jazdy Kat. D. Oferta pracy w Niemczech na trasach miejskich oraz dalekobieżnych.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec :

KIEROWCÓW AUTOBUSÓW MIEJSKICH I DALEKOBIEŻNYCH
Najważniejsze obowiązki:
– Obsługa autokaru na trasach miejskich lub dalekobieżnych

Wymagania :
– Wykształcenie zawodowe, kierunkowe
– Kwalifikacje uprawniające do kierowania autobusem tzn. aktualne prawo jazdy Kat. D lub DE
– Karta kierowcy
– Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku ( mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– Umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
– Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:
– Legalną pracę na terenie Niemiec
– Umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@horecahr.pl lub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : kierowca autobusu – Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 25553f60f508aee6

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.