€ 8,20 /h

Oferty pracy w Niemczech dla par bez języka – pakowanie wędlin Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2014 00:01

Przetwórnia mięsa w Berlinie poszukuje 2 pary do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędliny na linii produkcyjnej bez języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz na co najmniej 3 miesiące. Pracodawca zapewnia w pełni urządzone mieszkanie.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,20 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
Praca na linii produkcyjnej polegająca na układaniu wędliny do pakowania na tacki zgodnie z wagą produktu zadeklarowaną na opakowaniu. Druga osoba w parze obsługiwać będzie urządzenie do pakowania oraz kontrolować odpowiednie ułożenie wędliny w opakowaniu.

Wymagania:
- aktualne badania sanitarne
- doświadczenie przy pakowaniu lub w pracy na produkcji spożywczej
- znajomość norm związanych z przetwarzaniem żywności
- dyspozycyjność od zaraz na ok 3-4 miesiące lub dłużej
- tylko pary (druga osoba nie w parze nie musi mieć doświadczenia)
- mile widziane zespoły z podstawową znajomością języka i dysponujące własnym środkiem transportu

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
- terminowe wypłaty, premie
- bezpłatne ubezpieczenie NW pracownika
- zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu 2-pokojowym (koszt 225 euro od pary)
- wszelkie formalności po stronie agencji

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „pakowanie wędliny Berlin”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 84753cc3d6b7369c

2 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Niemczech dla par bez języka – pakowanie wędlin Berlin”

  1. daria123 na 25 lipca 2014 @ 13:44

    Witam
    Dziewczyna 21 lat i chlopak 29 byliby zainteresowani ta oferta pracy prosze o szybki kontakt dariajarząbek1993@wp.pl

  2. arleta02 na 28 lipca 2014 @ 15:35

    Witam. razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Dyspozycyjni z własnym samochodem. Niemiecki podstawy. Prosimy o kontakt Arletaleszcz@gmail.com