€ 850-1200

Oferty pracy w Niemczech jako Opiekunka Osób Starszych z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 20:07

Aktualne oferty pracy w Niemczech dla kobiet – opiekunek osób starszych. Zatrudnienie z zapewnionym zakwaterowaniem dla osób z doświadczeniem przy opiece oraz znajomością języka na poziomie komunikatywnym.

Firma Private Care 24 to agencja rekrutacyjna poszukująca osób zainteresowanych pracą jako:
Opiekun/ka Osób Starszych

Zakres obowiązków zazwyczaj obejmuje:
• Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
• Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
• Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.
• Transfer pacjenta z łóżka na wózek
• Pomiar ciśnienia itp.
• Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
• Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku

Wymagania:
• gotowość do podjęcia zatrudnienia w charakterze opiekuna seniora na min. 2-3 miesiące
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• mile widziane pielęgniarki, fizjoterapeuci, masażyści

Zapewniamy:
• legalne zatrudnienie (umowa zlecenie, ZUS, formularz A1)
• bezpłatny dojazd do klienta
• zakwaterowanie w domu podopiecznego
• ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną
• ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych
• ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
• zarobki od 850 do 1200 Euro netto w skali miesiąca

Zgłoszenia prosimy składać mailowo na jeden z poniższych adresów:

Polska Północna: torun@privatecare24.pl
Polska Centralna: warszawa@privatecare24.pl
Polska Południowa: katowice@privatecare24.pl lub wroclaw@privatecare24.pl

PrivateCare24 Professional Sp. z o.o.

Toruń, Grudziądzka 107, tel: +48 56 668 95 00; torun@privatecare24.pl
Katowice, Moniuszki 7, tel: +48 32 204 12 55; katowice@privatecare24.pl
Warszawa, ul. Branickiego 17, tel: +48 22 315 15 15; warszawa@privatecare24.pl
Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11, tel: +48 71 364 86 90; wroclaw@privatecare24.pl
www.privatecare24.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Private Care 24 Professional Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek wchodzących w skład Grupy Private Care 24. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.”
Nr agencji zatrudnienia: 9832

ID ogłoszenia: 9985305f0acd4e11

Brak tagów

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech jako Opiekunka Osób Starszych z zakwaterowaniem”

  1. agnieszka5941 na 11 marca 2014 @ 16:56

    Witam jesteśmy zainteresowane pracą. (dwie osoby)
    Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi.
    Gotowe do pracy od zaraz.
    Potrafimy pracować w zespole.
    e-mail a-fa@wp.pl lub agnieszka5941@wp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Private Care 24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Private Care 24 »