€ 1500-1600€

Oferty pracy w Niemczech – Lakiernik samochodowy w Ennepetal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ennepetal
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bez ograniczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:56

Firma lakiernicza z Ennepetal poszukuje doświadczonego lakiernika samochodowego chętnego pracy w Niemczech. Ogłoszenie dla osoby z co najmniej komunikatywną znajomością języka.

Firma istnieje od 1935 roku. Pierwotnie zajmowała się tylko lakierowaniem samochodów po czym w 2002 roku otwarty został drugi zakład skoncentrowany na lakierowaniu przemysłowym, głównie na sektorze kolejowym…

Miejsce: Ennepetal

Obowiązki:
Lakierowanie elementów, nakładanie podkładu, mierzenie grubości miernikiem, oklejanie powierzchni przed lakierowaniem

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • Przedział wiekowy 20-30 lat,
  • Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu do Niemiec,
  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność, samodzielność, punktualność, brak nałogów,

Oferta:
Szanowni Państwo,
Poszukujemy stosunkowo młodej osoby z wykształceniem oraz chęcią doskonalenia się w tym zawodzie. Jest to bardzo poważna oferta tylko dla osób traktujących poważnie wyjazd za granicę- na dłuższy okres lub na stałe.

Poszukujemy pracownika sumiennego, co najważniejsze bez nałogów, szanującego sobie stanowisko pracy oraz posługującego się językiem niemieckim (wystarczy stopień komunikatywny). Wszelkie dodatkowe wymagania można przeczytać w rubryce powyżej…
Oferujemy zakwaterowanie, dobrą płacę oraz na czas, stałe miejsce pracy i dobrą atmosferę pomiędzy innymi fachowcami z branży.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do brania udziału w etapie rekrutacji, przesyłając tym samym CV ze zdjęciem oraz listy motywacyjne na adres email : cyrek15@gmail.com
Minimalne wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

ID ogłoszenia: 16153ea39ededf24

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: cyr89
  • Zarejestrowany od: 12 sierpnia 2014

Inne przedmioty dodane przez cyr89

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez cyr89 »