€ 1,800.00

Oferty pracy w Niemczech na budowie Betoniarz, zbrojarz, cieśla Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 23:46

Firma budowlana z Kolonii zatrudni pracowników budowlanych na stanowisko betoniarz, zbrojarz, cieśla. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Betoniarz, zbrojarz, cieśla NIEMCY (k/m)

CBSbutler Deutschland poszukuje betoniarzy do pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy pracowników budowlanych do prefabrykacji betonu:
– betoniarzy
– zbrojarzy
– cieśli szalunkowych

Mile widziane będą osoby o elastycznym nastawieniu do pracy – w zależności od zlecenia pracę wykonuje się na różnych stanowiskach.
Atrakcyjne zarobki, stawki godzinowe + dieta, duża ilość godzin.

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.
Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako zbrojarz, betoniarz, monter szalunków
– znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
– doświadczenie w pracy na prefabrykacji
– mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
ukucia@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 54753e4d97672d89

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech na budowie Betoniarz, zbrojarz, cieśla Kolonia”

  1. Witam
    szukam pracy dal męża ,ma przepracowane 12 lat w Niemczech jako cieśla szalunkowy-brygadzista w firnie Geokart Warszawa na terenie niemiec okolice Sztudgart firma KIMERLLE

    Kasia