€ od 12-16 Euro/godz. brutto

Oferty pracy w Niemczech OPERATOR CNC z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 20:16

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla operatora CNC z zapewnionym zakwaterowaniem. Oferta od zaraz na podstawie umowy na czas nieokreślony. Wymagana znajomość języka oraz doświadczenie.

Agencja SOCHA&PARTNERS poszukuje pracowników
Miejsce zatrudnienia: różne miasta w Niemczech (różni pracodawcy)
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem, mile widziana znajomość programów
Sinumerik 840D, Fanuc, Heidenhain
Wynagrodzenie: od 12-16 Euro/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego)

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe -
zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Dni i godziny pracy: pon – pt, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny

Zakwaterowanie: zorganizowane

Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)
SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku
niemieckim, na adres mailowy: jakubek_sochaandpartners@gazeta.pl z tytułem maila
OPERATOR CNC – NIEMCY
UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania,
szczególnie językowe

ID ogłoszenia: 90453c15b0fab854

Brak tagów