€ 950-1100E

Oferty pracy w Niemczech Opiekunka osoby starszej Düsseldorf do pana 79 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 18:59

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osoby starszej do Pana lat 79 w miejscowości Düsseldorf od 15 kwietnia 2014. Od opiekunki będzie wymagane doświadczenie, komunikatywna znajomość języka oraz brak nałogów.

Oferta od 15 kwietnia ewentualnie po świętach, miasto Düsseldorf

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Pan chorujący na serce, inkontynencje, parkinsona i z początkiem demencji potrzebuje pilnie opiekunki.
Pan mieszka z żoną, która pomaga w opiece nad panem

Obowiązki:

• dbanie o higienę podopiecznego (włącznie z intymną, pieluchy)
• pomoc w korzystaniu z toalety,
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
•pomoc przy wstawaniu i poruszaniu się
• sprzątanie, gotowanie

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym komunikatywnym, pani musi być nie paląca oraz mieć doświadczenie jako opiekunka Niemczech.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 950-1100E
- odprowadzane składki ZUS i EKUZ
- legalną pracę (dokument A1)
- elastyczne wyjazdy
- duża baza ofert pracy w całych Niemczech
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piątek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 80533ab3f6459d7