€ do uzgodnienia

Oferty pracy w Niemczech przy produkcji galwanizer od zaraz Heiligenhaus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heiligenhaus
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 maja 2014 00:51

Firma produkcyjna z Heiligenhaus poszukuje galwanizera do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta od zaraz przy galwanizacji dla pracowników z minimum komunikatywnym językiem.

Firma WesaDress poszukujemy osób na stanowisko:

GALWANIZER/GALWANIZACJA NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy, Heiligenhaus
Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

- przygotowywanie, kierowanie, kontrola urządzeń uszlachetniających oraz procesu produkcji
przygotowywanie materiałów pomocniczych oraz materiałów do obróbki (czyszczenie, maskowanie)
- ustalanie parametrów maszyny
- kontrola jakości
- usuwanie zakłóceń
- przegląd i utrzymanie ruchu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe: galwanizer o profilu (mechanicznym / chemicznym)
- doświadczenie
Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie płatne
- zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości – informujemy o tym)
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę (podane powyżej wynagrodzenie jest wynagrodzeniem netto, tzn. po opodatkowaniu oraz oskładkowaniu)
- ubezpieczenie dla Pracownika
- respektowane prawo do urlopu
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@memoryfive.pl w tytule wpisując GALWANIZER.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 106537b33c2710f8

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: memoryfive
  • Zarejestrowany od: 10 kwietnia 2014

Inne przedmioty dodane przez memoryfive

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez memoryfive »