€ 6,40 brutto

Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek i gruszek z zakwaterowaniem Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 03:45

Gospodarstwo sadownicze z Badenia-Wirtembergia zatrudni 4 osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców jabłek i gruszek. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie!

Stanowisko: pracownik zbioru owoców
Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia
Zarobki: 6,40 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
Fizyczna praca w sadzie, w którym uprawiane są jabłka, gruszki oraz śliwki. Do zadań pracownika będzie należało zbieranie dojrzałych owoców z drzewek oraz tzw. „spadów” czyli owoców, które spadły ale nadal nadają się do przetworzenia.

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- mile widziane doświadczenie przy zbiorach owoców twardych
- dyspozycyjność od sierpnia do listopada
- atutem będzie również posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie sezonowe w rolnictwie
- konkurencyjna wynagrodzenia za godzinę lub stawkę akordową
- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu lub domu z udostępnionym pokojem, łazienką i kuchnią
- czysta pościel dla każdego pracownika
- niestety wyżywienie nie będzie zapewnione

Jak aplikować?

Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim. Prosimy o kontakt drogą mailową pod adres wein-obstbau-riedel@t-online.de.

ID ogłoszenia: 762539e3f75b11fa

15 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek i gruszek z zakwaterowaniem Badenia-Wirtembergia”

  1. ewelka06123 na 16 czerwca 2014 @ 17:01

    Jestem zainteresowana – proszę bardzo o kontakt.
    Spelniam wszystkie wymagane kryteria
    512 562 285
    Wiek, 28 lat

  2. Jestem zainteresowana Państwa ofertą wraz z moim chłopakiem. Bardzo proszę o kontakt na e-mail : samanta.regodeiro@wp.pl bądź na nr tel 507 639 925

  3. wojtek1991 na 17 czerwca 2014 @ 09:27

    Jestem zainteresowany praca przy zbiorach szczerze mowiac nie mam doswiadczenia przy zbiorach ajblek ale szybko sie ucze mam 23 lata zostawiam numer prosze o konrakt 733 807 679 pozdrawiam

  4. daria12421 na 17 czerwca 2014 @ 14:04

    Ja i dwóch moich znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą (dwie dziewczyny w wieku po 22 lata i chłopak 23 lata). Jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej i jesteśmy dyspozycyjni. Posiadamy swoje auto więc nie będzie problemu z dojazdem. Jesteśmy sumienni rzetelni i odpowiedzialni. Proszę o kontakt: daria12421@wp.pl

  5. andrzej_pl na 17 czerwca 2014 @ 20:20

    Jestem zainteresowanym
    prosze o kontakt
    andreymobile96@gmail.com

  6. Mam 43 jestem zainteresowana tą ofertą pracy

  7. Witam…Jestem zainteresowana praca przy zbiorach….Proszę o kontakt…marcinkowskaarleta@gmail.com

  8. Witam mam 32 lat jestem zainteresowana praca nawet od zaraz,posiadam prawo jazdy kat.B własny samochód .Jestem osoba dyspozycyjna,odpowiedzialna i sumienna w wykonywanych obowiązkach.Proszę o kontakt
    kasik12@vp.pl
    tel: 792 54 18 59

  9. Witam serdecznie, jestem studentka i wraz z moim chlopakiem interesuje nas praca przy zbiorach, oboje bardzo dobrze znamy jezyk kontakt to dukkha@vp.pl

  10. Witam!! jestesmy malzenstwem zainteresowanym Panstwa oferta pracy,prosimy o kontakt: tel 604-160-759 email: psychol.best@o2.pl dziekuje

  11. Witam mam 23 lata jestem w pełni sprawny i dyspozycyjny bardzo proszę o kontakt

    b3rcik91@gmail.com
    tel: 511734039

  12. Witam
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    -Posiadamy 2-letnie doświadczenie przy zbiorach owoców
    Pracowałam jako opiekunka osób starszych w Niemczech przez 3 lata -j niemiecki komunikatywny
    -mąż posiada prawo jazdy k-B
    jesteśmy dyspozycyjnymi pracowitymi ludźmi
    Bardzo proszę o kontakt tel lub mailowy:
    tel-748325160
    kom-515517396
    mail- zieba595@interia.pl

  13. Witam! Mamy z kolegą po 20 lat, jesteśmy bardzo pracowici! Z językiem trochę kiepsko, ale mamy inne, dodatkowe atuty :) Proszę o kontakt 791 095 916.