€ 7,50 brutto

Oferty pracy w Niemczech sortowanie, pakowanie owoców bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czerwiec - wrzesień
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2014 02:46

Przetwórnia z Essen zatrudni osoby do sortowania i pakowania owoców na produkcji. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka również dla par i z zakwaterowaniem.

Stanowisko: sortowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Essen
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę
Start pracy: od zaraz (wyjazd 6 czerwca 2014)

Obowiązki:
– mycie oraz sortowanie owoców na linii produkcyjnej
– wyłapywanie owoców zgniłych, zepsutych, spleśniałych
– obsługa maszyn myjących
– pakowanie owoców na tacki

Wymagania:
– gotowość do pracy od czerwca do końca września
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– sprawność fizyczna, wytrzymałość
– znajomość języka niemieckiego będzie atutem
– chęć do pracy na nadgodziny i zmiany nocne

Oferujemy:
– sezonową pracę w Niemczech na podstawie umowy tymczasowej za pośrednictwem agencji
– zapewnione zakwaterowanie w dobrych warunkach (koszt 150 euro od osoby miesięcznie)
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu pracy
– możliwość wypłacenia zaliczki po przepracowanym pierwszym tygodniu
– zorganizowany bezpłatny transport z Poznania w dniu 06.06.2014

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „sortowanie owoców Essen”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 261538b97e2b0f80

3 komentarze na “Oferty pracy w Niemczech sortowanie, pakowanie owoców bez języka Essen”

  1. ziper_ps@o2.pl na 2 czerwca 2014 @ 15:23

    531800824

  2. Marszal1391 na 7 czerwca 2014 @ 12:53

    Bylbym zainteresowany ta oferta wraz z kuzynem. Prosze o kontakt na nr tel 786255509

  3. lukasz.2015 na 11 czerwca 2014 @ 22:40

    jestem chętny z dziewczyną 507 639 925