€ 0

Oferty pracy w Niemczech – Stolarz / Monter mebli Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:32

Agencja pracy za granicą dla firmy z Lipska poszukuje stolarza – montera mebli. Aktualna praca w Niemczech przy montażu mebli u klienta. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży stolarskiej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stolarz/ Monter mebli
Miejsce pracy: Lipsk
Nr referencyjny: HW/MM/11/2014
Obowiązki:
– montaż mebli bezpośrednio u klienta: wyposażenie/ umeblowanie sklepów biur, pokojów hotelowych
– montaż pokryć ścian oraz drzwi
– obsługa maszyn stolarskich do obróbki drewna: frezarki górnowrzecionowej, maszyn pilarskich- tj. piły tarczowe
– prace pomiarowe na miejscu u klienta
– montaż mebli kuchennych
– transport mebli- załadunek i wyładunek mebli

Wymagania:
– dobra/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
– doświadczenie w pracy jako monter mebli
– umiejętność obsługi maszyn stolarskich
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– prawo jazdy kat. “B”
– mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dieta)
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
– zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule HW/MM/11/2014

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

ID ogłoszenia: 795465e5c98cc51