€ 9,76€/h +25€ netto diety /d

Oferty pracy w Niemczech Zwickau – OPERATOR CNC SIEMENS

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 00:13

Firma z Zwickau zatrudni operatorów CNC (Siemens) chętnych do pracy w Niemczech przy obsłudze urządzeń oraz wymianie narządzi i korekcie wymiarów. Doświadczenie zawodowe jest konieczne.

OFERTA NR. 0411

Dla naszego klienta w Niemczech ( Zwickau , blisko granicy – 200 km. od Zgorzelca) poszukujemy operatora urządzeń CNC.

Zakres obowiązków :
– obsługa urządzenia CNC ( system sterowania SIMENS )
– wymiana narzędzi i korekta wymiarów

Wymagania :
– wykształcenie w branży metalowej
– znajomość systemów sterowania SIEMENS konieczna
– umiejętość obsługi trzyosiowej frezarki
– umiejetność obróbki stali i miedzi
– doświadczenie w zawodzie
– gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
– prawo jazdy i własny samochód
– dyspozycyjność i odpowiedzialność
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna
– mile widziane osoby które już pracowały w Niemczech

Oferujemy :
– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– wypłatę dodatkowych bonusów
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( najlepiej w języku niemieckim ) wraz z podaniem nr. oferty pracy pocztą na adres:
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Emilia Graczyk
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 376552f9d3183a8e