€ 14 euro brutto/h

Oferujemy pracę w Niemczech przy sprzątaniu po remontach Bremen dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:20

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Bremen przy sprzątaniu po remontach. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Bremen, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • praca ciężka fizycznie – wymaga bardzo dobrej kondycji i dokładności
  • pracownik będzie sprzątał domy i mieszkania po remontach
  • odkurzanie powierzchni, łącznie ze ścianami
  • usuwanie plam po farbach, fugach, itp
  • mycie okien, żyrandoli
  • porządkowanie w szafkach, wycieranie kurzu, mycie i odkażanie łazienek
  • wynoszenie śmieci
  • itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • preferowane doświadczenie
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • możliwość podjęcia zatrudnienia za granicą od zaraz
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem na miejsce
  • brak problemów zdrowotnych
  • samodzielność
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego lokum
  • samodzielne stanowisko pracy
  • liczne zlecenia
  • samodzielny wybór zleceń
  • częściowy zwrot kosztów za paliwo przy dalszych dojazdach

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca przy sprzątaniu po remontach, Bremen 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 98656dc7748a0d68

5 Odpowiedzi na “Oferujemy pracę w Niemczech przy sprzątaniu po remontach Bremen dla Polaków”

  1. marcintomaszewski na 7 marca 2016 @ 14:55

    Dzien dobry jestem zaiteresowany to oferto pracy wraz z kolerzanko

  2. kris221170 na 8 marca 2016 @ 16:58

    Jestem budowlańcem i wiem jak sie sprząta budowe proszę o kontakt nr.884023221

  3. Witam. Mam 43 lata wraz z kumplem 42 lata jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Możemy podjąć pracę od zaraz. Kontakt tel. 693-902-531. Niestety nie znamy języka Niemieckiego.

  4. Andrzej1771 na 12 marca 2016 @ 17:42

    Witam jestem zainteresowany powyzsza oferta mam 27 lat.Jestem w stanie podjac prace od zaraz, posiadam wlasny samochod wiec nie bedzie problemu z dojazdem na miejsce.Znajomosc jezyka podstawowa+.Pracowalem w niemczech w ciagu ostatnich 8 lat po kilka miesiecy w ciagu kazdego roku 30km od Bremen.Tel kontaktowy 516367611

  5. Witam. Mam 32 lata i jestem zainteresowany pracą. Jestem gotowy wyjechać w każdej chwili. Proszę o kontakt 728 939 702