€ 5,000.00

Oggelshausen Niemcy praca jako opiekunka – towarzyszka dla starszej Pani Pilar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oggelshausen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2017 03:36

Potrzebna niepaląca opiekunka – towarzyszka do pracy w Niemczech przy opiece nad starszą Panią Pilar mieszkając w rejonie Oggelshausen. Seniorka jest mobilna i nie ma problemów z poruszaniem się. Choruje na nadciśnienie i inkontynencję oraz ma depresję.

Poszukujemy niepalącej OPIEKUNKI/TOWARZYSZKI z dobrym lub komunikatywnym językiem niemieckim i czynnymi prawo jazdami do Pani Pilar, mieszkającej w Oggelshausen (Badenia-Wirtembergia) w domu .
Podopieczna jest mobilna i nie ma problemów z poruszaniem się. Choruje na nadciśnienie i inkontynencję oraz ma depresję.
W terminie od 2 do 26 czerwca opiekunka wraz z podopieczną poleci do Hiszpanii nad morze , gdzie Pani Pilar posiada dom (jest z pochodzenia Hiszpanką).

Dla opiekuna oddzielny pokój z internetem

Obowiązki: opiekunka ma być towarzyszką dla Pani Pilar, raz w tygodniu posprzątać w domu, zrobić zakupy, zając się praniem i prasowaniem.

Wynagrodzenie 1150 euro netto

Kontakt: 602 777 237

ID ogłoszenia: 383591c1abdd8ab1

Brak tagów