€ 5 euro netto/h

Ogłoszenie aktualnej pracy Niemcy dla par w rolnictwie przy zbiorach plonów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2014 00:00

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech w gospodarstwie rolnym. Zatrudnienie dla par przy zbiorach plonów, opiece nad trzodą chlewną i mleczną.

Stanowisko: Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: Całe Niemcy

Zarobki: 5 euro netto/h

Praca dla par!

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie pomagać w prowadzeniu gospodarstwa rolnego.
  • Do zadań należeć będą różne prace np: przy zwierzętach, prace polowe, naprawy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • bezkonfliktowość
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej w gospodarstwie rolnym
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy do prowadzenia traktora

Oferujemy:

  • Pracownik zapewnione ma w gospodarstwie zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie
  • praca na dłużej
  • dużo godzin pracy

Aplikacja:
Pary zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca.niemcy2013@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-2415618.html

ID ogłoszenia: 33953bc2141bf513