€ 2200-2600 euro brutto/mc

Pomocnik śmieciarza do fizycznej pracy w Niemczech bez języka 2017 od zaraz München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:34

Fizyczna praca w Niemczech 2017 dla pomocnika śmieciarza do podjęcia od zaraz. Proponujemy zatrudnienie w Monachium dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: pomiędzy 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • podstawianie koszy z odpadami pod śmieciarkę
  • wrzucanie worków na pakę samochodu
  • praca od wczesnych godzin porannych z dwiema półgodzinnymi przerwami na posiłek i regenerację

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • pełna dyspozycyjność
  • uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność
  • motywacja do podjęcia pracy w takim charakterze
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • bardzo dobra kondycja
  • wytrzymałość

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze i odprowadzanie składek
  • atrakcyjne zarobki
  • legalną, niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem:
„pomocniksmieciarza/09/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 15659c80d49baaf9

6 komentarzy na “Pomocnik śmieciarza do fizycznej pracy w Niemczech bez języka 2017 od zaraz München”

  1. jestem zainteresowany praca

  2. jestem zaintwresowany. posiadam zakwaterowanie na terenie monachium i samochod. pozdrawiam. Bartek

    +48 570 374 146

  3. Jestem zainteresowany ofertą. w.18@interia.pl

  4. jestem zainteresowany prosze o kontakt 15168529192

  5. witam . prosze o kontakt 605991151

  6. Witam .Jestem zainteresowany oferta od zaraz. Prosze o kontakt tel.724841623 pozdrawiam.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.