€ 9 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Hanower 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2017 01:17

Oferujemy zatrudnienie dla pracowników fizycznych także bez znajomości języka w Hannoverze. Opcja pracy w Niemczech od zaraz dla 2 Polaków przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie jest zapewnione i opłacone przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do przeprowadzek
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9 euro brutto na godzinę, w przeliczeniu 1100-1200 euro netto miesięcznie
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony jako pracownik fizyczny przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie wszelkich rzeczy – mebli, sprzętów, wyposażenia, zabezpieczanie i załadunek na samochód przewozowy
  • po transporcie w miejsce docelowe osoba zatrudniona rozładowuje towary, rozpakowuje i montuje w miejscu wskazanym przez klienta

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zdobyte w pracy przy przeprowadzkach
  • doskonała sprawność fizyczna, zwinność, zręczność
  • wytrzymałość
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.C oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • mile widziane osoby które mogą pracować w różnych częściach Niemiec

Oferujemy:

  • umowę zgodną z warunkami polskimi
  • zapewnione oraz opłacone przez pracodawcę zamieszkanie
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 72958b74d6cde685