€ do 1200 euro/mc netto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka Kassel rozładunek kontenerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2016 04:56

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zatrudnienie w okolicach Kassel dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Nr. Ref.: PF/08/2016
Lokalizacja: okolice Kassel, Niemcy
Wynagrodzenie: do 1200 euro miesięcznie netto

Opis stanowiska pracy:

  • prace fizyczne na magazynie
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie rozładunkiem i załadunkiem kontenerów z paczkami
  • obowiązkiem będzie sortowanie i skanowanie paczek
  • inne zadania pomocnicze, zlecone przez koordynatora na miejscu

Oczekiwania:

  • motywacja i gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • doświadczenie w pracy o takich charakterze
  • dobra kondycja fizyczna
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie
  • wysokie zarobki zgodne z niemieckimi stawkami – nawet do 1200 euro do ręki miesięcznie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę również na zmianie nocnej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy kontaktować się za pośrednictwem źródła

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-fizyczny-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego-hesja-okolice-miasta-kassel,oferta,4760765

ID ogłoszenia: 74957e87190b18c8

2 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka Kassel rozładunek kontenerów”

  1. Mikesynetarman na 26 września 2016 @ 17:27

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Poproszę o kontakt mykhailo.synetar@o2.pl lub +48 722 723 747 Michał

  2. lukasz23318 na 28 września 2016 @ 11:21

    Witam jestem zainteresowany panstwa ofertą. Prosze o kontakt lukaszmuranski@wp.pl lub 604 366 342