€ do 1200 euro netto + zamieszkanie

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka Kassel z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:12

Poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem. Oferta z okolic Kassel dla pracowników fizycznych przy rozładunku i załadunku kontenerów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Nr. Ref.: PF/08/2016

Miasto: okolice Kassel, Hesja, Niemcy

Wynagrodzenie: do 1200 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • prace fizyczne na magazynie
  • rozładunek oraz załadunek kontenerów
  • sortowanie i skanowanie paczek
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy fizycznej
  • duża motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana do podjęcia tej pracy
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • pomoc polskojęzycznego managera na miejscu
  • pracę w systemie zmianowym, obowiązują również zmiany nocne

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy wszystkich do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 57757d097c47a45d

3 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka Kassel z zakwaterowaniem”

  1. JAKUB SZYMANSKI na 8 września 2016 @ 12:10

    witam. był bym bardzo zainteresowany tą ofertą pracy NR.723488641

  2. PaulinaiDaniel na 16 września 2016 @ 18:16

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą.Prosimy o kontakt 782334568

  3. Marceli Sury na 11 stycznia 2017 @ 11:31

    Jestem zainteresowany praca, prace moge zaczac od zaraz
    moj numer kontaktowy: 883 671 586
    mail. marcelisury@gmail.com