€ 1480 euro brutto/mc

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka przy recyklingu Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:22

Oferujemy zatrudnienie w sortowni odpadów z Kolonii dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy recyklingu – segregowaniu śmieci.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Miesięczne wynagrodzenie: 1480 euro brutto

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracuje w sortowni odpadów i zajmuje się recyklingiem. Pracownik segreguje śmieci z podziałem na surowce z wtóre. Jest to praca fizyczna w szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność, siła oraz wytrzymałość fizyczna
  • duża pracowitość, odpowiedzialność
  • niezawodność, brak nałogów
  • lojalność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • ostrożność
  • zręczność

Oferujemy:

  • uniform służbowy – odpowiednia odzież, rękawice oraz obuwie
  • niezbędne środki higieniczne
  • pracę zmianową
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla par przy recyklingu, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-kolonia/

ID ogłoszenia: 2465738d42af21ce

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka przy recyklingu Kolonia”

  1. Marcin.Szewczyk na 26 lipca 2016 @ 15:34

    Dzień dobry państwu.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa tej pracy.
    Posiadam doświadczenie w tego typu pracy.
    Pracowałem na dziale :
    - pet
    - szkło
    - makulatura
    - zmieszane
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienie do wykonywania tej pracy , jak i aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem osobą dyspozycyjną pracowitą i bez nałogów , potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl