€ 2200-2600/mc brutto

Do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:42

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego w oparciu o niemiecką umowę o pracę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200-2600 euro brutto miesięcznie, pensja uzgadniana bezpośrednio z przełożonym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie wspierał zespół w odbieraniu odpadów
  • praca od wczesnych godzin porannych przy podstawianiu koszy pod śmieciarkę i wrzucaniu worków z odpadami na pakę

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia w Niemczech
  • umiejętność pracy w zepsole
  • pracowitość, zaangazowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • gotowość do pracy na świeżym powietrzu

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszania na miejscu

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/04/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 2525ac7e292264dd

8 komentarzy na “Do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Berlin”

  1. Witam. Jemstem zainteresowany w panskej ofercie. Prosze o kontakt przez mail zagrebelniy.anatoliy@gmail.com. Pozdrawiam.

  2. Tomasz Markowski na 8 kwietnia 2018 @ 08:41

    Hi my name Tomasz I’m interested on this position if still available please contact me on
    my mobile 0044 7405689563
    Or my e-mail; thomas326@wp.pl
    Kings regards Tomasz Markowski

  3. Vdaniel222 na 16 kwietnia 2018 @ 16:28

    Witam. Jestem zainteresowany tą pracą tel.511 305 513

  4. marcin.sinski na 17 kwietnia 2018 @ 09:44

    Dzień dobry. jestem zainteresowany państwa ofertą. Proszę o kontakt przez maila. marcin.sinski@o2.pl Pozdrawiam.

  5. maratonczyk280 na 6 maja 2018 @ 15:06

    witam chętnie podejmę pracę od zaraz w państwa firmie proszę o kontakt 669805953 pozdrawiam .

  6. garriaro@gmail.com na 17 maja 2018 @ 11:56

    mam pytanie czy ktoś się już odezwał do kogoś z tej firmy,wysłałem już pare razy cv i nic

  7. Slawek40 na 22 maja 2018 @ 18:21

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt kaskar13@wp.pl lub 606857063