€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech sortowanie ubrań bez języka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2016 02:08

Oferujemy aktualną pracę w Niemczech przy sortowaniu odzieży na linii. Zatrudnienie w sortowni z Bremen od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ręczne sortowanie odzieży pod kątem jakościowym. Praca wykonywana będzie w szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • umiejętność rozróżniania części garderoby – sukienki, spódnice, koszulki, apaszki, kamizelki, itp
  • przykładanie się do powierzonej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • szybkie tempo pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności adaptacyjne
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • w przypadku niechęci do zamieszkania w hotelu robotniczym, możemy zorganizować zamieszkanie w cenie 150-200 euro w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: sortowanie/05/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-sortowanie-odziezy-od-zaraz-bez-jezyka-z-zakwaterowaniem-bremen/

ID ogłoszenia: 657572122dac1e60

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech sortowanie ubrań bez języka od zaraz Bremen”

  1. Dariusz Pesta na 11 maja 2016 @ 15:10

    Witam.Jestem bardzo zainteresowany ta oferta. Ze swoich obowiazkow wywiazuje sie zawsze jestem punktualny sumienny i potrafie pracowac w zespole.Prace moge podjac od zaraz.moj numer telefonu:015784886767