€ 1550 netto+zakwaterowanie

Ogłoszenie Niemcy praca bez języka dla pomocy kuchennej od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2020 02:15
  • Wygasa: 19 dni, 5 godzin

Restauracja z Düsseldorf zatrudni od zaraz pomoc kuchenną. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech także bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1550 euro netto miesięcznie plus darmowe zamieszkanie

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała pracę kucharza
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek na stanowisku, obsługiwanie urządzeń kuchennych, przygotowywanie składników, praca na zmywaku, wynoszenie odpadów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdyscyplinowanie, solidność, sumienność
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego, chęć rozwoju

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne bezpłatne wyżywienie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy kwestiach organizacyjnych – np. tłumaczenia dokumentów, sprawy urzędowe, zorganizowanie przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 10/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6075f87324faae4b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.