€ od 2000 euro brutto

Ogłoszenie: Niemcy praca dla kierowcy kat.D- autobusu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 listopada 2013 10:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dostępnej od zaraz dla kierowcy z kat.D. Zatrudnienie pracownika przy przewozie osób i sprzedaży biletów. Wymogiem jest znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: od 2000 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przewóz osób oraz w między czasie sprzedaż biletów komunikacji miejskiej.
  • Dodatkowo do zadań pracownika należeć będzie sprawdzanie stanu autobusu przed wyjazdem w trasę.

Wymagania:

  • język niemiecki opanowany na poziomie minimum b2. Pracodawca wymaga swobodnego porozumiewania się i pisania
  • Posiadanie prawa jazdy Kat. D i B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat.D

Oferujemy

  • Niemieckie warunki zatrudnienia na cza określony
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę na pełen etat
  • składki, ubezpieczenie- wynikające ze statusu umowy
  • urlop- płatny

Aplikacja:
Osoby chętne na podjęcie tego stanowiska proszone są o przesyłanie aplikacji:
rekrutacja@koncepcja.eu

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/ogloszenie-praca-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-autobusu/

ID ogłoszenia: 170528024d0e0c35