€ 1300 netto +zakwaterowanie

Ogłoszenie Niemcy praca dla par produkcja czekolady bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2020 03:35
  • Wygasa: 17 dni, 18 godzin

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia 2020 od zaraz dla par i grup w fabryce z Berlina na produkcji czekolady i innych słodyczy.

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 do 1300 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce czekolady
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie a także konfekcjonowanie wyrobów
  • inne prace o charakterze pomocniczym zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będą zgłoszenia od par i grup które mogą przyjechać swoim autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • duża precyzja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o tymczasową pracę na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z drukiem A1, kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • zakwaterowanie zapewnione niedaleko miejsca pracy
  • system 3 zmianowy
  • z nadgodzinami możliwość zarobienia nawet do 1500 euro netto
  • premia na święta w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25%, w niedzielę +50%

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz na poniżej stronie.

ID ogłoszenia: 925e1233a9b34fb

23 komentarze na “Ogłoszenie Niemcy praca dla par produkcja czekolady bez języka od zaraz Berlin”

  1. Wiktoria dziura na 6 stycznia 2020 @ 11:19

    Witam jestem zainteresowana ofertą jesteśmy w małej gry ie 3 osobowej Wiktoria.dziura2@wp.pl

  2. Para jest zainteresowana pracą

  3. Tel 511457153

  4. Marta12345 na 7 stycznia 2020 @ 14:39

    Para zainteresowana Tel. 502511010

  5. Adrianlte92 na 7 stycznia 2020 @ 15:07

    Dwie osoby zainteresowane pracą od zaraz

  6. Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą w okresie od konca lutego lub początek marca na okres 4-6 tyg. Prosze o kontakt

  7. Para zainteresowana – 884760541 email. Magdaw373@gmail.com

  8. 3 osoby zainteresowane, własne auto
    nszyjut@gmail.com

  9. Para lub grupa 4 osób jest zainteresowana tel 669337243

  10. Para zainteresowana pracą od zaraz
    Nr. Tel. 578826850
    Email: dawid.stepinski123@gmail.com

  11. Para zainteresowana praca monika.matwiej32@gmail.com536797757

  12. Para zainteresowana wyjazdem własnym samochodem. Tel. 513009005

  13. Zainteresowany z żoną tel. 796613968 marcinmatwiej3@gmail.com

  14. Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z partnerem jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz własnym autem tel 723499443, ewa51255@wp.pl

  15. Para jest zainteresowana 500734441

  16. Witam!
    Wraz z trojgiem znajomych jesteśmy zainteresowani pracą. Dwoje z nas pracowało już w Niemczech, posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji. Znamy język niemiecki.
    Prosimy o kontakt: szehrhard@gmai.com / 519824849

  17. Witam.dwie osoby zainteresowane od zaraz.
    Monika.miller@spoko.pl

  18. Witam para jest zainteresowana 516981117

  19. Jesteśmy zainteresowani grupa 5 osób
    każdy auto, dotychczas pracowaliśmy przy komisjonowaniu odzieży ,
    perfum kontakt swiwars@gmail.com

  20. adam.wilk23 na 13 stycznia 2020 @ 11:28

    Grupa zainteresowana pracą tel: 724543887
    E-mail: wilczq@icloud.com

  21. Jezusmaria23 na 13 stycznia 2020 @ 15:16

    Witam, para zainteresowana pracą.
    Jedna osoba posiada komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz.
    Tel: 883993658
    E-mail gostumskamonika7@gmail.com

  22. Zbyszek749 na 15 stycznia 2020 @ 10:23

    Zainteresowane dwie osoby .

  23. LukaszKarpinski na 15 stycznia 2020 @ 12:01

    Witam jesteśmy zainteresowani ofertą jako para z własnym autem. Podaję nr telefonu 666041808

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.