€ 1500 netto + zakwaterowanie

Ogłoszenie Niemcy praca od zaraz bez języka przy pakowaniu sera Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 05:22

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem przy pakowaniu sera żółtego. Zatrudnienie w fabryce z Berlina 2019 bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sera

Liczba miejsc: 6

Pensja: 1500 euro netto miesięcznie

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca w szybkim tempie przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadania przy linii – pracownicy obsadzają stanowiska rotacyjnie w zależności zapotrzebowania
  • zadania polegają na przeprowadzaniu kontroli jakości, nadzór nad foliowaniem, ustawianie maszyn, wyłączanie urządzeń, zdejmowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę na okres 3 do 6 miesięcy
  • wsparcie przy sprawach urzędowych i tłumaczeniu dokumentów
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazd, w wysokości do 150 euro na podstawie rachunku
  • tanie obiady w barze pracowniczym

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-sera 02/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6175c48eaca6bb04

8 komentarzy na “Ogłoszenie Niemcy praca od zaraz bez języka przy pakowaniu sera Berlin 2019”

  1. Nazywam się kamil trepanowsk jestem zainteresowany pracowałem na produkcji mięsa w Kaufland przyjechal bym z kolego z brązy proszę o kontakt 537440717

  2. Jestem zainteresowany , posiadam książeczkę sanepidowska z badaniami i moge pracować przy jedzeniu , prosze o kontakt : 519109800

  3. Jakub Nalepka na 28 stycznia 2019 @ 15:00

    Posiadam książeczkę sanepidowska, wysłałem Cv. Czekam na odp 576964274

  4. alicja-marianna na 28 stycznia 2019 @ 15:49

    Jestem zainteresowana, posiadam pierwsze doświadczenia w pracy w De, język komunikatywny +, proszę o kontakt: + 49 /0151 66 22 64 52.

  5. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy,posiadam doswiadczenie przy produkcji spozywczej,sumienny ,odpowiedzialny pracowity,bez problemow alkoholowych i nie karany.
    Moj e- mail
    25.12.2010@ wp.pl
    Pawel

  6. kajaagnieszka60@gmail.com na 31 stycznia 2019 @ 07:37

    Wraz z koleżanką jesteśmy chętne mój e-mail kajaagnieszka60@gmail.com a koleżanki jacek30101@wp.pl

  7. Przemo96 na 5 lutego 2019 @ 14:58

    Witam jestem zainteresowany pracą podejmę się od zaraz proszę o kontakt telefoniczny 601731347 cv już wysłałem ☺️

  8. dziebowski na 27 lutego 2019 @ 20:05

    Witam jestem zainteresowany praca od zaraz prosze o kontakt 533108327