€ 9,50/h

Ogłoszenie Niemcy praca przy pakowaniu lodów od zaraz Apensen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Apensen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 23 maja 2019 04:57

Propozycja zatrudnienia w fabryce przy pakowaniu lodów z podstawową znajomością języka. Niemcy praca tymczasowa 2019 w Apensen dla Polaków na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Apensen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • oferta zatrudnienia w fabryce lodów
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie ręczne pakowanie lodów do kartonów a także obsługa – uzupełnianie maszyn poprzez dostarczanie przykrywek, kartonów i opakowań
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • inne zadania np. o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych, np: Kindergeld
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie za przejazdy pomiędzy Polską a Niemcami
  • możliwość pobierania zaliczek
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zgłoszenia należy przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji/apensen-niemcy/14490351

ID ogłoszenia: 2855ce5b9a7c665f