€ do uzgodnienia

Ogłoszenie Niemcy praca sezonowa 2019 bez języka zbiory sałaty od zaraz Filderstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Filderstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 04:51

Od lipca 2019 oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze i pielęgnacji sałaty. Ogłoszenie z Filderstadt aktualne od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu nieodpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru sałaty

Miejsce zatrudnienia: Filderstadt, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie pracy: od lipca 2019

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorze oraz pielęgnacji sałaty
  • zadania wykonywane są również na hali i z użyciem maszyn

Oczekiwania:

  • punktualność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • wysokie zarobki
  • darmowe zakwaterowanie w trakcie zatrudnienia
  • pracę od lipca 2019
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • pomoc w trakcie rekrutacji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/zbior-salaty/niemcy/14626915

ID ogłoszenia: 9735d21d34f47028