€ do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w sadzie przy zbiorach jabłek dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 04:20

Aktualnie poszukujemy pracowników do zbioru i segregacji jabłek w sadzie. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna w rolnictwie przy zbiorze owoców twardych
  • pracownik będzie zajmował się zrywaniem jabłek, sortowaniem ich i układaniem do skrzynek

Oczekiwania:

  • duża samodzielność i możliwość zorganizowania sobie zakwaterowania we własnym zakresie
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze jabłek

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki wypłacane na czas

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres e-mail:

  • find-work.2998637@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-do-zbioru-jablek-id403399.html

ID ogłoszenia: 64757c342ea67f2a