€ 8,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech Berlin bez znajomości języka roznosiciel reklamy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy roznoszeniu pakietów reklamowych. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – roznosiciel reklam

Miasta: Berlin, Kolonia, Frankfurt, Monachium

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • samodzielna praca fizyczna, polegająca na roznoszeniu pakietów reklamowych oraz naklejaniu wlepek
  • zadania będą wykonywane z użyciem mapy oraz narzędzia GPS

Oczekiwania:

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 180 cm wzrostu
  • zdolność do pracy samodzielnie
  • gotowość do założenia własnej działalności na terenie Niemiec – gewerbe
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem czy nałogów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • pracę dla osób wydajnych
  • możliwe premie dla najlepszych
  • zorganizowane zamieszkanie z internetem
  • zatrudnienie przez 9-10 miesięcy rocznie
  • praca po 7 godzin przez 6 dni w tygodniu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 793574f93f019c88

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech Berlin bez znajomości języka roznosiciel reklamy”

  1. milenacendrowicz na 8 czerwca 2016 @ 15:23

    witam jestesm zainteresowana praca od zaraz mieszkam w berlinie moje nazwisko milena cendrowicz +4915211384426 prosze o kontakt.